Doprava

Objednávky odosielame v rámci Slovenska a Česka.

Zásielky posielame prostredníctvom služieb, ktoré ponúka spoločnosť Packeta. Na výber máte doručenie na výdajné miesto Packeta, alebo priamo na Vami zvolenú adresu. Pri vypĺňaní objednávky uvádzajte, prosím, pravdivé údaje, nakoľko pomocou nich budete informovaný o stave Vašej zásielky v preprave.

To, ako funguje preprava pomocou Packety si môžete bližšie prečítať tu.

Tovar, pokiaľ je skladom, odosielame do 3 pracovných dní. V prípade tovaru na objednávku sa doba odoslania môže predľžiť aj na 14 dní.V každom prípade sa snažíme zásielky vybaviť v čo najkratšom možnom čase.

Objednávky si môžete prevziať aj osobne vrámci Trnavy. Osobné prevzatie riešime vždy individuálne, preto prosím, udávajte v obejdnávke pravdivé údaje, aby sme sa s Vami mohli spojiť telefonicky alebo mailom. Pri výbere tejto možnosti prosím počkajte na potvrdenie, že tovar je pripravený na vyzdvihnutie.

V prípade neočakavaných udalostí Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. V prípade potreby a akýchkoľvek otázok nás neváhajte kotaktovať Vy.

Cena dopravy

Cena dopravy pre SR

  • Na výdajné miesto Packeta – 2,5€ (+1€ dobierka)
  • Doručenie na adresu – 3,9€ (+1€ dobierka)
Pri objednávke v rámci SR nad 40€ je doprava ZADARMO.

Cena dopravy pre ČR

  • Na výdajné miesto Packeta – 3,3€ (+1€ dobierka)
  • Doručenie na adresu – 5,9€ (+1€ dobierka)

Pri objednávke v rámci ČR nad 50€ je doprava ZADARMO.

Platba

Objednávku je možné zaplatiť prostredníctvom platobnej brány alebo na dobierku. Doklad o zaplatení Vám bude poslaný e-mailom.

Platba online je zadarmo, v prípade dobierky účtujeme +1€.

Nie sme platiteľmi DPH.

Platba online

Platbu online sprostredkováva celosvetová služba Stripe prostredníctvom platobnej brány.

Pri nakladaní s platobnými údajmi spĺňa Stripe najvyšší bezpečnostný štandard kartových asociácií PCI DSS. Zároveň je certifikovaný ako PCI level 1 Service Provider, čo predstavuje najprísnejšiu úroveň certifikácie dostupnej v platobnom priemysle.